Hilecimisin? o zaman burası senin yerin
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

cs wall,hack

2 posters

cs wall,hack Empty cs wall,hack

Mesaj  Admin Cuma Şub. 11, 2011 6:57 pm

Program Adi : CS Wall Hack
Dosya Boyutu : 110
Dil :
Lisans / Limit : Ücretsiz
Yapimci : Uretici
Isletim Sistemi : -
Konusu :

Üretici Açiklamasi :

Cs wall hack bir tür counter stirke duvar hilesi programıdır. Duvarın içinden görüp ateş etmeye yarayan bu program sayesinde counter strike hile programıdır.

.

CSWALLhack kullanmayı bilmeyenler için bizim sayfamıza atılan bir yorumu sizlere aktarıyoruz

1-) İndirdigimiz Rardan Dosyaları Dizine Çıkar Deyip Masa Üstüne Çıkarıyoruz.

2-) Cdhack İconuna Tıklayıp Açıyoruz Beyaz Ve Yazılar Yazan Küçük Kutucuk Çıkacak.

3-) Sonra Counter-Strike İconuna Tıklayıp Giriyoruz

4-) İstedigimiz Sw Ye Baglanıyoruz

5-) Servere Baglanınca Konsolu Açıp unbind end Ve unbind del yazıyoruz ama Tek Tek Yazıyoruz İlk unbind end Yazıp Enterliyoruz Sonra unbind del Yazıp Enterliyoruz

6-) Bu İşlem O Tuşları Etkisiz Kılar Oyun İçin Ama Sonuçda Hile Oyunla Yani Counterle Bi Alakası Yok Counterle İlgili Bi Dosya Deyil Nasıl Deyil Yani Counterin İçindeki Kendiliginden Bir Dosya Deyil Yani O Cokda Lülü İstersen Kapat Counteri Yine Acılır İşte O Yüzden end Tusuna Basınca O Açılır Adamların Üstünde Fln Küçük Kutucuklar Olur CT Mavi T Kırmızı Isık Olur

Düzeltme:Öldügünüz Zaman Tekrar end Tusuna Basmanız Gerekmekdedir

Düzeltme:Girmiş Oldugunuz Sw Map Deistirirse Siz İşlemleri Baştan Yapmanız Gerek.

Düzeltme:Del Tuşundan İnternetten Bulacagınız Veya Başka Wallarda Bildiginiz Kodlar Ama Kötü Çalışan Yada Çalışmayan Wallardaki Kodları Yazabilirsiniz

O Kodlardan Birkaçı: autoaim1 | autowall1 | wallhack1 | cfgbox1 | cdgaim1 | cf.exe Gibi Bunları Yazarsanız Dahada Rahat Oynayabilirsiniz.

C.C.A. HooK Kullanımı

1-)Vermiş Oldugum Linkden İndiriyoruz

2-)Dosyayı Açıyoruz

3-)Değişik Bir Komut Dosyası Gibi Bir Dosya Çıkacaktır

4-)Onla Urasmadan Tınlamadan Countere Giriyoruz

5-)İstedigimiz Sw Ye Baglanıyoruz

6-)Konsola unbind ins Yazıyoruz

7-)Sonra insert Tusuna Basıp Hack ı Açıyoruz

Düzeltme:Konsola Yazarken unbind insert Yazmayın

Düzeltme:Dogrusu unbind ins Yazacaksınız

Düzeltme:Oyunda Sol Tıklayınca Ateş Edince Atıyor Oyun Donuyor Diyorsanız

Çözüm:İlk Açtıgınızda Ayarlar Yapılmamış Olur

Resim Görmek İçin: http://uploaded.to/file/k5owyp

Düzeltme:Resmi Göremeyenler İçin Ben Kendim Yazacam Ayarları Tek Tek

Ayarlar: Autoaim en altta 1 Olacak AutoWall 1 Olacak Diyerlerinide Siz Seçin 2 - 3 Olabilir Ama Siz Beyenin Aimkey 1 Radar 1 Aimbox 1 Bunlar 1 Diyerlerini 2-3 Arasında Yapın

Düzeltme:Normalde Ben İlk Bilmedigimde Tıklıyordum Deyiştirmek İçin Rakamları Sol Tıklıyordum Ama O Zamanda Donuyordu Oyle Olan Arkadaslarada Tavsiyem Ok Tuşlarıyla Deyiştirin

Düzeltme:Öldügünüz Zaman Autoaim 0 Olur Onu Tekrar İstiyorsanız insert Tusuna Basarak 1 Yapabilirsiniz.

HİLEYİ BURADAN İNDİRİNİZ:http://www.programtr.org/okey.php?dowid=1029NOT:BU LİNK DEĞİLDİR BU ADRESİ KOPYALAYIP HTMLL YERİNE YAPIŞTIRINIZ...

+++++ REP PLS
Admin
Admin
Admin

https://hilecix.forumdizini.com

cs wall,hack Empty Geri: cs wall,hack

Mesaj  MMOGAME007 C.tesi Şub. 12, 2011 8:23 am

Adminim süpersin çok saolllllllllllll Laughing Laughing

MMOGAME007